El Consistori

Navigation Bar

Historial d'alcaldes

A partir de la recuperació de la democràcia, l'any 1979

Above Content Body

Content Core

 

Partit

Alcalde

Legislatura

Presa de possessió

Baixa

 
CiU JOSEP TRIADÓ BERGÉS 2015-2019 13/06/2015  
CiU JOSEP TRIADÓ BERGÉS 2011-2015 20/10/2014 24/05/2017
CiU JOAN BALIARDA SARDÀ 2011-2015 11/06/2011 11/10/2014
CiU JOAN BALIARDA SARDÀ 2007-2011 16/06/2007 21/05/2011
CiU JOAN BALIARDA SARDÀ 2003-2007 28/02/2006 26/05/2007
ERC SEBASTIÀ PUJOL PUIG 2003-2007 04/09/2004 27/02/2006
CiU JOAN BALIARDA SARDÀ 2003-2007 14/06/2003 04/09/2004
CiU JOAN BALIARDA SARDÀ 1995-1999 17/06/1995 12/06/1999
CiU JOAN BALIARDA SARDÀ 1991-1995 11/10/1994 27/05/1995
CiU MANUEL RODRIGUEZ MUÑOZ 1991-1995 15/06/1991 11/10/1994
CiU MANUEL RODRIGUEZ MUÑOZ 1987-1991 30/06/1987 25/05/1991
CiU MANUEL RODRIGUEZ MUÑOZ 1983-1987 23/05/1983 09/06/1987
CiU MANUEL RODRIGUEZ MUÑOZ 1979-1983 19/04/1979 07/05/1983

 

Below Content Viewlet

Document Actions